Noclegi blisko basenów termalnych

Pensjonat Perła Podhala to miejsce, w którym znajdziesz nocleg blisko jednych z najpopularniejszych Basenów Termalnych na Podhalu.

Obok zdobywania nowych szczytów i szlaków, odprężające kąpiele w naturalnie gorących wodach termalnych należą do najprzyjemniejszych górskich atrakcji. Szaflary są idealnym miejscem, żeby wygodnie i efektywne z nich korzystać. Szybki i bezproblemowy dojazd do najlepszych podhalańskich kompleksów oferuje pensjonat Perła Podhala. Odległość to tylko 2 km! Noclegi blisko basenów termalnych pozwalają na maksymalną wygodę oraz komfort przy czerpaniu przyjemności z tych niepowtarzalnych oraz wyjątkowych atrakcji.


Termy Szaflary

noclegi blisko term szaflary

Niedaleko Pensjonatu znajdują się Termy Szaflary, pozwalające na skorzystanie z czterech basenów zawierających wysokozmineralizowaną wodę termalną. Woda wypełniająca niecki basenowe kompleksu charakteryzuje się najlepszą mineralizacją pośród podhalańskich wód wykorzystywanych rekreacyjnie. Baseny są ponadto wyposażone w liczne urządzenia przeznaczone do hydromasażu, m.in. profesjonalne ławki, gejzery, bicze wodne i jeżyki, które pozwalają na masowanie przy użyciu wąskich oraz szerokich strumieni wody.

Dla naszych Gości mamy przygotowany oferte specjalną - nocleg + wejście na baseny termalne (Termy Szaflary)


Gorący Potok

noclegi blisko goracego potoku

Baseny termalne w pobliskim Gorącym Potoku są najlepszym rozwiązaniem dla miłośników wodnych wrażeń. W kompleksie znajdują się baseny posiadające zarówno surową, leczniczą wodę siarkową, jak i naturalną, sięgającą temperatury dwudziestu stopni termalną wodę z bogatą zawartością mikroelementów. Baseny wyposażone są w masaże wodne, wodotryski, fontanny, gejzery oraz zjeżdżalnie, które zapewniają rozrywkę zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Gorący Potok zachwyca również wyjątkową architekturą, dzięki czemu jest miejscem godnym polecenia pod każdym względem.

Dla naszych Gości mamy przygotowany oferte specjalną - nocleg + wejście na baseny termalne (Gorący Potok)


foto.
www.termyszaflary.com
www.goracypotok.pl

Partnerzy / współpraca

Pensjonat Perła Podhala

Zapisz się na Newsletter

Regulamin